Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

Broekhoff Schilderij Restauratie

024 3772158

Uw schilderij weer als nieuw

Schilderij restauratie Nijmegen

contact: 024 3772158

Veiling stukken laten restaureren

Op een veiling een mooi schilderij gekocht ?

Veilingstukken zijn vaak oude stukken waar niet altijd genoeg aandacht aan is besteed.

Regelmatig komen er liefhebbers met een mooi schilderij bij ons die ze op een veiling hebben gekocht, maar dan ?

Wij bekijken het werk op beschadigingen en en gaan er met uw goedkeuring mee aan de slag.

Wij houden U op de hoogte van de restauratie en maken foto's.

Een oud veilingstuk ziet er weer representatief uit en klaar voor de toekomst.